O nas

Paweł Janczaruk – fotograf
Członek Związku Polskich Artystów Fotografików, artysta Fotoklubu RP. Organizator Warsztatów Fotowidzenia, współtwórca Tylko Fotografia – Prawdziwa Szkoła Fotografii, prowadzący: Pracownię Edukacji Fotograficznej ZUTW i Fotograficzna Fabryczna. Autor 44 wystaw indywidualnych. Uczestnik ponad 530 wystaw zbiorowych, gdzie otrzymał 75 nagród. Odznaczony: Srebrnym Krzyżem Zasługi, Srebrnym Medalem „Zasłużony dla Fotografii Polskiej”, Brązową Odznaką PFSF i Złotą Odznaką LTK.
Prace w kolekcjach prywatnych w Polsce, Holandii, Niemczech, Francji, Czechach i Belgii. Autor książek: „Wszystko, co chcę powiedzieć o otworkach”, „RetroFotografia, czyli dawne techniki fotograficzne”, „Wszystko, co wiem o technikach fotograficznych”, „To, co wiem o fotografii otworkowej”, „Zielona Góra – fotografie znalezione” i mini albumów: „Puchełki, kiedy życie było piękne – łomografie z puchełkami”, „Jest taki samotny dwór”.

Ania Szafran – baletnica
Tancerka w Państwowym Zespole Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Przygodę z tańcem zaczęła mając 7 lat. Wtedy rozpoczęła naukę tańca ludowego w Lubuskim Zespole Pieśni i Tańca im. L. Figasa. Z zespołem uczestniczyła w festiwalach w Polsce i za granicą (Chiny, Niemcy, Czechy, Bośnia i Hercegowina, Rumunia, Słowacja). Baletu uczyła się pod okiem kierownika artystycznego Anieli Sidło, w Sekcji Baletowej Społecznego Ogniska Artystycznego Lubuskiego Towarzystwa Muzycznego im. H. Wieniawskiego. Nagrody zespołowe: Lubuska Gala Taneczna – PRO ARTE 2013, I nagroda w I Ogólnopolskim Konkursie Sztuki Baletowej – Elbląg 2013, oraz I nagroda w I Ogólnopolskich Konfrontacjach Baletowych Tańca Klasycznego i Tańca Współczesnego Szkół Prywatnych i Ośrodków Kultury – Kołobrzeg 2015. Finalistka w kategorii solowej Ogólnopolskiego Konkursu Sztuki Baletowej – Elbląg 2013. W 2015 r. otrzymała stypendium twórcze artystyczne Miasta Zielona Góra. Uczestniczka warsztatów baletowych min. Ballet Summer School Gdynia 2015.

Aleksandra Dudziak – baletnica
Uczennica V Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze.
Przygodę z baletem rozpoczęła w 2008 roku, w Społecznym Ognisku Artystycznym Lubuskiego Towarzystwa Muzycznego im. Henryka Wieniawskiego w Zielonej Górze, w sekcji baletowej prowadzonej przez Anielę Annę Sidło. W 2013 roku rozpoczęła naukę gry na pianinie pod kierunkiem pani Teresy Krol. Nagrody zespołowe: I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tańca Klasycznego i Tańca Współczesnego Szkół Prywatnych i Ośrodków Kultury, Kołobrzeg 2015; 9. Miejski Przegląd Filmów Amatorskich uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, 2018, za film „Gdzie podziała się miłość?”. Bierze czynny udział jako wolontariuszka PCK i WOŚP.

Jeżeli na tej stronie znajdziecie zdjęcia, które byście zapragnęli posiadać napiszcie 601584764@interia.pl Nakłady wyłącznie kolekcjonerskie w edycjach limitowanych.

Reklamy